Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

Twoja szafa po raz kolejny pęka w szwach? To niekoniecznie sygnał, że musisz przeprowadzić gruntowne porządki i pozbyć się niektórych ubrań. Jeśli Twoja szafa jest niewielka, takie sprzątanie nie na wiele się zda.

Rozwiązaniem może być większa szafa i odpowiednia organizacja – system wieszaków, szuflad i półek specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb. Niestety, nie wszystkie szafy dostępne w ofercie sklepów spełniają wymagania klientów. Zamiast tracić nerwy i pieniądze na poszukiwania, postaw od razu na najlepsze rozwiązanie. Szafy na wymiar są projektowane w ten sposób, by ich wymiary i wnętrza były dopasowane do potrzeb ich właścicieli. Nasza firma posiada duże doświadczenie w realizacji takich projektów: tworzymy szafy na wymiar oraz szafy wnękowe, dzięki którym w Twojej sypialni lub garderobie zapanuje porządek.

Zalety szaf wnękowych

Szafy wnękowe doskonale sprawdzą się także w przypadku nowoczesnych mieszkań, które często posiadają specjalnie przygotowaną do zabudowy przestrzeń. W takim wypadku zamiast poszukiwać najlepszej szafy w sklepach z meblami, od razu możesz wybrać szafę robioną na wymiar. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że będzie ona idealnie dopasowana do powierzchni wnęki.

Szafy na wymiar to także doskonała propozycja dla posiadacza niewielkiego mieszkania: wybierając takie rozwiązanie zyskujesz dodatkową przestrzeń, w której bez problemu zorganizujesz system przechowywania ubrań. Jedna duża i dobrze rozplanowana szafa zastąpi Ci wszystkie mniejsze szafy na ubrania sezonowe czy bieliznę pościelową. Jeśli chodzi o Olsztyn, nasza firma to najlepsza propozycja dla wszystkich zainteresowanych profesjonalnie wykonanymi meblami wysokiej jakości. Oferujemy naszym Klientom realizację ich zamówień oraz tworzenie projektów idealnie dopasowanych do ich potrzeb. Dzięki specjalnie tworzonym wizualizacjom oraz konsultacjom na wszystkich etapach realizacji zyskujesz możliwość wprowadzania poprawek, by meble jak najlepiej spełniały Twoje oczekiwania. Naszym Klientom oferujemy także pomoc w wyborze materiałów, estetyki i funkcjonalności.Nasze meble powstają z pasji do stolarstwa. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, a wszystkie elementy, z których budujemy szafy, komody, szafki i zabudowy starannie wybieramy, zwracając uwagę na ich wygląd i jakość.

KONTAKT

ul. Sprzętowa 3, 10-467 Olsztyn
Tel:+48 603 558 095
Zapraszamy:Poniedziałek - Sobota 09:00 - 17:00
© Copyright 2018 - Retta.pl | Realizacja: www.labcreation.pl